sXe-injected
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: SXE-I  
Форум » sXe-Injected » sXe-Сервера » Створення власного сервера
Створення власного сервера
SXE-IДата: Воскресенье, 13.04.2008, 19:55 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные

Що нам треба:
1. AMX Mod X 1.8.0-3631 (Windows) - доповнення для сервера HLDS (обов'язково)
2. AMX Mod X cstrike 1.8.0
3. sXe Injected Windows Server 5.2.5.2 - поки що мені здається як найкращий варіант антічита
4. StatsMe v2.8.3 - статистика в кожному раунді (показує dmg і багато що інше)
5. AMX Match Deluxe 7.03 - для проведення чемпіонатів
6. Psychostats 3.0.4b - відмінна статистика для CS 1.6 (ставиться тільки на локальний сервер, наприклад: Denver)
7. Metamod-1.19 (Windows) - доповнення для AMX X (встановлювати обов'язково)

Установка і настройка:

1. Ставимо наш AMX Mod X 1.8.0, для цього заходимо в папку з грою і там йдемо в папку cstrike в котрой створюємо папку addons. Далі розпаковуємо AMX Mod, що скачав, X 1.8.0-3631 (знаходимо в архіві папку addons/amxmodx) папку amxmodx кидаємо в теку cstrike/addons. Далі розпаковуємо AMX Mod X cstrike 1.8.0 і те що у нас буде в архіві кидаємо (замінюємо те, що існує) в папку cstrike/addons/amxmodx/. Потім створюємо в каталозі cstrike/addons/ папку metamod а в ній ще і папку dlls і у нас повинен вийти шлях cstrike/addons/metamod/dlls. У нього копіюємо metamod.dll який ви дістанете з Metamod-1.19, що скачав (Windows).

2. Підключаємо metamod в amxmod x, для цього заходимо в каталог cstrike і шукаємо файл liblist.gam і відкриваємо його звичайним блокнотом. Далі замінюємо строчку:

gamedll "dlls\mp.dll"

на строчку

gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll"

Зберігаємо файл і закриваємо його. Далі створюємо в папці metamod файл plugins.ini і в нього додаємо рядок:

win32 addons/amxmodx/dlls/amxmodx_mm.dll

3. Далі ставимо антічит sXeInjected Server 5.2.4.4 for Windows. Розпаковуємо архів і бачимо в нім декілька файлів. Власне нам потрібні: sxei.ini, sxei_mm.dll, install.txt Далі створюємо в каталозі addons папку sxei в яку кидаємо файл sxei.ini (редагуємо як хочем), потім створюємо в папці sxei папку dlls і кидаємо в неї файл sxei_mm.dll. Потім заходимо в addons/metamod/ і відкриваємо файл plugins.ini у який додаємо рядок:

win32 addons/sxei/dlls/sxei_mm.dll

Зберігаємо і закриваємо. Все, антічит настроєний, про решту дрібних настройок ви зможете прочитати з файлу install.txt який знайдете в архіві.

4. Встановлюємо Statme, для цього ськачений архів розпаковуємо і з нього папку statme копіюємо в папку cstrike/addons. Далі настроюється metamod заходимо в каталог metamod і відкриваємо файл plugins.ini і додаємо туди строчку:

win32 addons\statsme\dlls\statsme_mm.dll

Зберігаємо і закриваємо. Все statsme встановлений.

5. Тепер нарешті встановлюємо AMX Match Deluxe 7.03 який просто використовується для проведення чемпіонату. Просто розпаковуємо архів, і додаємо нові файли в каталог cstrike/addons/metamodx. Тепер залишиться тільки набудувати. Відкриваємо файл plugins.ini який знаходиться в metamodx/configs і додаємо в нього строчку:

amx_match_deluxe.amxx ; Amx Match Deluxe

Зберігаємо і закриваємо. Все, все встановлено, а про правильне користування модом ви зможете дізнатися з readme файлу розташованому в архіві.

Для того, щоб перевірити чи всі ви набудували правильно, просто запустите hlds і в закладці consol пропишіть наступну команду meta lust - покаже вам працюючі моди на сервері, а так само amx_plugins - покаже все працюючі плагини на сервері. Якщо у вас виникли які-небудь питання з приводу установки і настройки, то пишіть будь ласка сюди.

З повагою : Адміністрація

 
Форум » sXe-Injected » sXe-Сервера » Створення власного сервера
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтов - uCoz